Хто такий промоутер? Робота промоутером в Миргороді.
Промоутери на дегустації промоутери на роздачу листівок

Промоутери: хто вони і де працюють?

Професія, яка ще десять років тому не була в списку відомих в нашій країні, сьогодні на слуху у багатьох. Хто такі промоутери, що вони роблять, наскільки затребувані на ринку? Почнемо з самого початку.

Згідно з переказом з англійської слова promote, від якого, власне, походить назва професії, це люди, які здатні просувати товар, всіляко рекламувати його, активізувати кампанії. Сьогодні про те, хто такий промоутер, відомо навіть школяреві, а вже про власників бізнесів і магазинів і говорити не варто — все вони знають, що хороші промоутери — на вагу золота. Говорячи більш сухим офіційною мовою, можна вивести таке визначення:

Промоутери Миргород — фахівці, які поряд з мерчендайзером і супервайзером працють в BTL-маркетинговому ланцюжку. Робота промоутерів (якщо він якісно виконує всі свої функції) важлива, від неї безпосередньо залежить результат будь-якої рекламної кампанії або просування продукту.

Що входить в обов’язки промоутерів:

Замовити послуги промоутерів? Запросто!
Наші промоутери (Миргород) мають багатий досвід в проведенні самих різних за змістом і напрямком заходів, тому готові запропонувати концепцію або ж вписатися в ту, що відпрацьована і потрібно замовнику. Крім прямих професійних якостей наші промоутери володіють:

  • швидкою реакцією;
  • мобільністю;
  • відмінну пам’ять (що важливо практично в будь-якої акції і гарантує її правильне проведення);
  • відповідальністю.
  • абсолютно всі працівники неконфліктні, вміють з честю вийти зі складних ситуацій з відвідувачами

Рекламна агенція Хамелеон пропонує вам дівчат і молодих людей у ??віці від 18 і до 30 років, які зможуть перетворити вашу промо-акцію або дегустацію в ідеальне захід з прогнозованими результатами.

Для Замовлення Промо-акціі
промоутери миргород, заказать промоутера миргород097-14-58-714
для Промоутерів, промоутери Миргород
улаштування НА РОБОТУ
промоутери миргород, заказать промоутера миргород099-007-13-50